Znajdziesz nas

Fortepian Blüthner dł. 234 cm

Fortepian Blüthner 7' 8'' (234 cm) po generalnym remoncie. Obudowa mahoniowa, wykończona w macie zamknięte pory.
wiecej...

Pianino Lindemann

Pianino marki Lindemann. Wymiary: szer. 148 cm x wys. 128 cm x gł. 60 cm. Pianino wykonane w oryginalnej stylistyce z litego drewna mahoniowego podbarwionego na kolor palisandrowy. Elementy pokryte jedwabistym półmatowym lakierem, imitującym stare powłoki. W pianinie zastosowano nową płytę rezonansową, wymieniono kloc strojnicy, kołki i struny. Mechanika z nowymi elementami i młotkami pochodzących od dostawców z Niemiec. Strój 440 Hz. Zabytkowa, piękna, delikatna forma i czyste brzmienie.

wiecej...

Fortepian Bechstein model V z Intarsjowaną Obudową

Fortepian marki Bechstein model V pochodzący z pierwszej dekady XX w., w komplecie razem z intarsjowaną ławą ze skórzanym siedziskiem. Instrument jest po generalnym remoncie wszystkich podzespołów, z zastosowaniem oryginalnych części pochodzących od sprawdzonych niemieckich dostawców. Mechanizm na pilotach. Obudowa zaokleinowana fornirem mahoń makore, intarsjowana żyłkami, wykończona wysokopołyskowym lakierem poliestrowym. Fortepian posiada wyrównane w całej skali bogate, naturalne i klarowne brzmienie charakterystyczne dla modeli V.

wiecej...

Pianino Nylund & Son Uppsala

Aktualnie trwają prace nad dziaj już nie produkowanym pianinem Nylund & Son Uppsala. Skandynawia, a szczególnie Szwecja ma bardzo bogadą historię, jeżeli chodzi o produkcje instrumentów klawiszowych. Niestey większość zakładów produkcyjnych zostało zamkniętych. Tradycja wymarła pod koniec lat 80-tych ubiegłego stulecia. 
wiecej...

Fortepian Blüthner Nr Seryjny 40xxx

Trwają intensywne prace remontowe nad fortepianem Blüthner z początku ubiegłego wieku. Obudowa będzie polakierowana w poliestrze na wysoki połysk, zostanie wykonany kompletny remont części akustycznej oraz mechanizmu i klawiatury. Ponieważ instrumen obecnie posiada starą patentową mechanikę, przerobimy ją na współczesny system z pilotami. Na kalwiaturze zachowały się dobrym stanie nakładki z kości słoniowej, które zostaną odnowione. Już wkrótce fortepian będzie oferowany do sprzedaży. 
wiecej...
Oferta
Kontakt

NAPRAWA, SPRZEDAŻ PIANIN 
I FORTEPIANÓW
SYLWESTER KOWALCZYK
Piotrów 174
62-812 Piotrów
gm. Blizanów
woj. wielkopolskie
mob: (+48) 602 639 047   602 465 086
e-mail: kowalczykpiano@wp.pl
NIP 618-159-70-50
REGON 003345745